Jelly Basket Die (2023)

Regular price
$ 26.95
Sale price
$ 26.95
Regular price
$ 27.95
Sold out
Unit price
Quantity must be 1 or more

Basket die is used to build a cute basket! Run the die twice to build one basket. 

 See Image to see an example  of how you can use the Dies

Go to full site